Sposób na
śnieżnobiałe zęby

Olśniewiająca biel zębów
Szybko i łatwo uzyskaj olśniewającą biel zębów.
ZAMÓW >>>UZYSKAJ OLŚNIEWAJĄCĄ BIEL ZĘBÓW


iBright to profesionalny preparad do wybielania zębów


Jeśli Twoje zęby nie są wystarczająco białe i pragniesz olśniewać białym uśmiechem to nie zwlekaj i sięgnij po iBright, który pomoże Ci uzyskać pożądany efekt białych zębów.
Nie poddawaj sie i zrealizuj swój cel białych zębów! Z iBright to możliwe i naprawdę łatwe.

EFEKT!!!

TO DZIAŁA!!!

To rewolucyjny preparat który naprawdę działa!


Jak działą iBright


iBright to specjalnie opracowana formuła na bazie atomów tlenu, która pomoże wybielić Twoje zęby. Mimo swej wysokiej skuteczności jest bezpieczna dla zębów.
Uwalniane atomy tlenu skutecznie usuwają przebarwienai z zębów przywracając im śnieżną biel.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!!!

REFERENJE

Nam warto zaufać

Dzięki iBright nic nie tracisz a możesz jedynie zyskać piękny biały uśmiech.

Zaufało nam wielu. Zaufaj również Ty i bądz w gronie ludzi cieszących się białymi zębami.Sposób aplikacji iBright


Można wybrać spośród dwóch sposobów prowadzenia kuracji. W trwającej 5 dni, sesje wybielające odbywają się tylko pierwszego (30 minut) i piątego dnia (20 minut). W trwającej 7 dni, sesje mają miejsce pierwszego (30 minut) oraz czwartego i siódmego dnia (po 10 minut). Zasada stosowania iBright jest bardzo prosta. Przed rozpoczęciem sesji należy nałożyć chusteczkę wybielającą na palec, zamoczyć niebieską stronę w żelu przygotowującym i czyścić zęby przez 1 minutę. Po zakończeniu czynności należy usunąć resztki żelu z jamy ustnej. Następnie przymocowujemy nakładkę do lampy LED, nakładamy żel do wybielania na górną i dolną część nakładki i umieszczamy ją w jamie ustnej. Włączamy lampę LED i pozostawiamy na czas trwania sesji. Lampa wyłączy się automatycznie po 10 minutach. Jeżeli sesja ma trwać dłużej, należy ponownie włączyć urządzenie.

Zawartość zestawu


W skład zestawu iBright wchodzą:

- 5 chusteczek wybielających z fluorem
- spray przygotowujący 5 ml
- żel do wybielania 15 ml
- silikonowa nakładka, która idealnie dopasowuje się do szczęki
- 5-watowa lampa LED
- wzornik odcieni

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!!!

tagi: paski wybielające zęby opinie paski do wybielania zębów opinie paski wybielające do zębów opinie wybielające paski do zębów opinie paski wybielajace zeby opinie paski wybielające opinie paski wybielające oral b opinie dobre paski wybielające zęby opinie najlepsze paski wybielajace najlepsze paski wybielajace zeby najlepsze paski wybielające zęby najlepsze paski do wybielania zebow najlepsze paski wybielajace do zebow paski wybielające najlepsze paski do wybielania zębów preparaty do wybielania zębów produkty do wybielania zębów plastry do wybielania zębów paski do wybielania preparaty do wybielania zębów w domu pasta do wybielania zębów srodki do wybielania zebow paski do wybielania zębów crest środki do wybielania zębów żel do wybielania zębów wkładki do wybielania zębów srodki do wybielania zebow w aptece paski do wybielania zębów apteka preparaty do wybielania zębów opinie płyn do wybielania zębów najlepszy preparat do wybielania zębów zestaw do wybielania zębów najlepsza pasta do wybielania zębów do wybielania zębów pasta perła do wybielania zębów pasta do wybielania zębów najlepsza środek do wybielania zębów urządzenie do wybielania zębów dobra pasta do wybielania zębów pasta do wybielania biała perła do wybielania zębów pasków do wybielania zębów deluxe kit marki cougar perła do wybielania zębów szczoteczka do wybielania zębów